Nákupní taška

Způsob platby

V současnosti přijímáme platební karty Visa, MasterCard a American Express z většiny míst na celém světě. Platba kreditní nebo debetní kartou je bezpečná, snadná a pohodlná na místě.

            

Provádíme veškeré kroky k ochraně osobních údajů našich zákazníků před ztrátou, zneužitím a změnami. Technologii šifrování používáme vždy, když obdržíme a předáme své osobní údaje na našich stránkách. Všechny poskytnuté informace jsou zabezpečeny pomocí technologie šifrování Secure Sockets Layer (SSL). Používáme technologii SSL, abychom zabránili tomu, aby vaše informace byly zachyceny a přečteny tak, jak jsou přenášeny přes internet. Navíc jsou naše stránky denně testovány.

            

Poznámka: Vaše kreditní karta a osobní údaje neukládají ani nekontrolujeme. V takovém případě by v souvislosti s transakcí platebními kartami nebo debetními kartami vznikly nějaké problémy, obraťte se prosím na MoneyBookers nebo na vaši společnost platební karty o pomoc? nemůžeme přijmout žádnou zodpovědnost za jakékoli problémy s platebními kartami nebo debetními kartami.