Nákupní taška

O návratu a výměně

                         

Určité podrobnosti níže

            

1. Zákazník, který není spokojen s našimi produkty, kontaktujte nás do 48 hodin abyste podali žádost o "vrácení nebo výměnu", protože jste podepsali své zboží. Po splatnosti tato položka není k dispozici.

2. Za výmenu nebude účtován žádný poplatek za doplňování, ale klienti možná budou muset nést poplatek za dopravu. v případě, že si vyměníte produkty s nižšími cenami, nebudeme vracet cenový rozdíl. U případů vrácení peněz bude od vaše refundace odečten poplatek za přepravu a doplnění. Ale pokud je to naše chyba, dostanete plnou náhradu. Po potvrzení vaší výměny nebo vrácení požadavku vám bude zaslána zpětná adresa, abyste mohli odeslat položky zpět.

3. Pošlete nám prosím e-mailem obrázky zboží, které hodláte vrátit nebo vyměnit za náš odkaz.

4. Abyste se ujistili, že jsme schopni obdržet váš vrácený balíček, nezapomeňte nás kontaktovat, než jej odešlete zpět. Máme veškeré právo odmítnout podepsat balíček, pokud jej pošlete zpět bez našeho svolení! V opačném případě budete zodpovědní za všechny ztráty, které z toho vzniknou.

5. Pokud zákazníci mohou sledovat výše uvedené položky, kontaktujte nás .

            

O vrácení peněz

            

Vrácené položky podléhají ověření chyby týmem QC. Náhrada bude vyvěšena na váš původní účet, až se vrátíme. Obvykle trvá 7 pracovních dnů. zkontrolujte prosím svůj účet. Někdy může dojít k prodlení s vrácením, které má být zpracováno. Mějte na paměti, že se jedná o to, že zpravidla zpracováváme výnosy dvakrát týdně. Vaše chápání bude oceněno!