Nákupní taška

Bezpečný nákup

            

Masaze-bohumin.cz se zavázal k vytvoření bezpečné online nakupování. Abychom zajistili váš klid, využíváme pokročilé bezpečnostní technologie využívající nejdůvěryhodnější poskytovatele služeb v oboru. Naše členství v PayPal a nejdůvěryhodnější kurýrní služby v oboru, včetně UPS, FedEx a USPS, demonstrují náš závazek chránit naše zákazníky a naši vynikající obchodní pověst.

                         

Norton Secure

            

Každý den Masaze-bohumin.cz je testován, aby se ujistil, že splňuje přísné normy bezpečnostního skenování "Norton Secure", jak je naznačeno značkou Norton Secure, která se objeví na našich stránkách. Toto ochranné opatření pomáhá chránit vaše finanční informace od hackerů, adware, spywaru, spamu a dalších škodlivých aktivit. Kontroly Norton ve více krocích provádí největší online bezpečnostní společnost na světě, poskytující silnou vrstvu ochrany více než 250 000 webových stránek ve více než 70 zemích.

                         

Zabezpečení platby

            

PLATBA S KREDITOVOU NEBO DEBITOVOU KARTOU
V současné době přijímáme platební karty Visa, MasterCard a American Express z většiny míst na celém světě. Platba kreditní kartou nebo debetní kartou je v místě bezpečná, snadná a pohodlná.
Provádíme veškeré kroky k ochraně osobních údajů našich zákazníků před ztrátou, zneužitím a změnami. Technologii šifrování používáme vždy, když obdržíme a předáme své osobní údaje na našich stránkách. Všechny poskytnuté informace jsou zabezpečeny pomocí technologie šifrování Secure Sockets Layer (SSL). Používáme technologii SSL, abychom zabránili tomu, aby vaše informace byly zachyceny a přečteny tak, jak jsou přenášeny přes internet. Navíc jsou naše stránky denně testovány.

                         

Pojištěná plavba

            

Po zpracování a odeslání objednávky vám zašleme potvrzovací e-mail o sledovaných číslech. používáme nejdůvěryhodnější kurýrní služby v oboru, včetně UPS, FedEx a USPS, abychom zajistili, že váš balíček bude dodán okamžitě a bezpečně. Každé balení pořizujeme za plnou kupní cenu, dokud se příjemce nepřihlásí k dodání, takže si během přepravy užijete naprostý klid.