Masérna na dosah ruky - Ing. Jaromír Hrbáč - Aquacentrum Bohumín

REIKI - HARMONIZACE ORGANIZMU

Reiki

Reiki

Reiki

Jde o bezpečnou a nenásilnou metodu praktického uzdravování. Rovnováha je nastolována pokládáním rukou. Reiki dodává energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie.Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duchovní. Reiki energii může přijímat každý – dítě i senior, velmi nemocný i vyčerpaný člověk.

REIKI je japonské slovo ve kterém „REI“ znamená vesmírné dávání života a „KI“ znamená energie.

Reiki je vesmírná životadárná energie, bezpodmínečná láska.

Tam, kde je láska, odehrávají se velké změny a uzdravení.

Reiki je nejjednodušší přírodní uzdravovací metoda. Je bezpečné ji použít kdykoli, kdekoli, na cokoli a za jakýchkoli podmínek - od pochopení problémů, zmírnění bolestí až po konečné vyléčení nemoci. Reiki předáváme položením rukou na své tělo, na tělo druhého člověka, na rostliny i zvířata. K předávání Reiki není třeba žádné zvláštní víry nebo náboženství, používají ji lidé mnoha různých vyznání a filozofií. Reiki není psychotronická ani myslí řízená energie. Reiki energii nedělíme na kladnou a zápornou, „nevytahujeme“ ji z těla. Nedochází k přejímání energie od někoho, ani darování někomu jinému. S Reiki nemusíme energii vůbec vidět, ani se na ni koncentrovat. Neprovádíme diagnózu, pouze se snažíme zjistit, zda je tělo v rovnováze či nikoliv, aniž bychom z tohoto cokoli vyvozovali. Můžeme objevit místa, kde je jí příliš mnoho nebo málo. Rovnováha je jednoduše nastolována pokládáním rukou. Reiki si během předávání sama dělá cestu tam, kde je jí nejvíce třeba, respektuje všechny léčebné metody a je vhodnou doplňkovou terapií.

Reiki působí na fyzické, duchovní, emociální a mentální úrovni živých věcí, které jsou touto energií posilovány. Tím ovlivňuje nejen důsledek, ale i příčinu nemoci. Rozumějte tomu tak, že Reiki léčí nejenom emoce, ale také rozšiřuje přirozené schopnosti, vyrovnává ducha, uzdravuje tělo a tím vytváří štěstí. Je důležité si uvědomit, že lidé, kteří předávají Reiki, nejsou léčitelé. Nezáleží na nich, zda a kolik energie si příjemce vezme, k čemu ji použije a jaký bude výsledek. Jsou nástroji pro tuto energii, pouhým prostředníkem, kabelem, potrubím..., ale energie kudy teče, tudy léčí! Člověk, který Reiki přijímá, je harmonizován, a proto se jeho tělo může léčit samo. Mezi tím, kdo energii dostává, a tím, kdo ji převádí, je rovnovážný stav.

Reiki je vhodná pro všechny věkové kategorie – malé děti i seniory.

Reiki se osvědčuje při celkové harmonizaci organizmu k nastartování samoléčebného procesu, k zmírňování a odstranění konkrétních potíží – stresu, alergií, revmatizmu, žaludečních a střevních poruch, chronické rýmy, zánětu vedlejších dutin, bolestí hlavy, kloubů, svalů, chronického únavového syndromu, jaterních poruch, slabosti ledvin a slinivky břišní, menstruačních potíží, depresí, poruch spánku a mnoha dalších.

CENA
Doba provádění cca 40 minut200 Kč