Masérna na dosah ruky - Ing. Jaromír Hrbáč - Aquacentrum Bohumín

BREUSSOVA MASÁŽ


Breussova masáž je jemnou, silně energetickou masáží zad. Regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné i energetické blokády. Je základem řešení mnoha problémů pohybového aparátu a klíčem k odstranění hlubokých psychických problémů. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené ploténky, opotřebované ploténky, pouze ploténky zdegenerované, které se masáží obnoví.

Breussovou masáží páteře se vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla možnost opět nasáknout vodou. Masíruje se za studena vylisovaným třezalkovým olejem, který ještě více prohlubuje uvolnění svalů a napomáhá regeneraci meziobratlových plotének. Dochází k nabobtnání plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a zateplení. Postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru. Nezanedbatelná je automatická masáž akupresurních bodů, především na meridiánu močových cest.

Breussova masáž je ideálním doplňkem Dornovy metody. Slouží pro uvolnění svalového napětí. Posunuté obratle mohou být vráceny do původního stavu již při ní. Může být použita jako samostatná, plnohodnotná masáž. Masáž je možno libovolně opakovat.


CENA
Doba provádění masáže cca 40 minut300 Kč