Masérna na dosah ruky - Ing. Jaromír Hrbáč - Aquacentrum Bohumín

BAŇKOVÁ MASÁŽ


Patří již mnoho staletí do léčebného „arzenálu“ tradiční čínské medicíny. Léčí se jí nejen bolestivá onemocnění, ale také nemoci vnitřního původu přikládáním baněk na postižené meridiány. Tato masáž má nepostradatelný vliv na látkovou výměnu a vylučování škodlivin z celého těla.

Jak vlastně léčebný účinek baňkování funguje? Plastové nebo skleněné baňky se vlivem vakua přisají na pokožku. Podtlak vytvořený uvnitř „nasává“ do baňky společně s kůží také přilehlé podkoží a vytahuje – regeneruje také v hloubce uloženou svalovou tkáň. Dochází k postupnému uvolňování stažených a bolestivých svalů. Se svalovým uvolněním je spojena psychická relaxace a odstranění, za dlouhou dobu nastřádaného, „vnitřního“ napětí. Jak někteří pacienti říkají, baňky působí jako balzám na duši. Mnozí při jejich naložení usínají.

Další využití baněk: baňkou s podtlakem masíruji záda podél páteře a aktivuji hlavní meridiány, masíruji také hýždě a stehna k odstranění celulitidy. Masáž je bezbolestná, podtlak je regulován a řízen nasátím vzduchu. Dochází k silnému prokrvení masírované plochy a prohřátí. Tato masáž má nepostradatelný vliv na látkovou výměnu a vylučování škodlivin z celého těla. Proto je nutné po ukončení masáže dostatečně pít.

Kontraindikace: horečnaté stavy, infekční onemocnění, vážnější onemocnění krve, plic a srdce.


CENA
Doba provádění masáže cca 30 minut200 Kč


BAŇKOVÁ MASÁŽ
BAŇKOVÁ MASÁŽ
BAŇKOVÁ MASÁŽ